Informacija

Pagalba ir DUK

Už prekes Klientas gali atsiskaityti: – naudojant banko internetinės bankininkystės sistemas; – kredito ir debeto kortele; – išankstiniu bankiniu pavedimu; – grynaisiais pinigais parduotuvėje (Bažnyčios g. 38, Marijampolė 68309 (prekybos centro MAXIMA viduje)). Daugiau informacijos rasite čia.

Išsirinkite norimą prekę (-es) ir paspauskite „Apmokėjimas“ funkciją, kurią rasite meniu juostoje arba užėję ant krepšelio paveikslėlio. Tuomet „Apmokėjimas“ skiltyje, prie klausimo „Turite nuolaidos kodą?“ paspauskite „Paspauskite čia ir įveskite kodą“ ir įvesti ant dovanų kupono esantį kodą. Suvedę kodą paspauskite „Pritaikyti“. Po to pasirinkite pristatymo ir apmokėjimo būdus (jeigu jūsų pasirinktų prekių krepšelis viršija dovanų kupono vertę, turėsite apmokėti skirtumą, jeigu pirkinių krepšelis neviršys dovanų kupono vertės mokėti nereikės) ir spauskite „Apmokėti“. Dovanų kuponą taip pat galite panaudoti „Krepšelis“ skiltyje, kurią rasite meniu juostoje.

Ne, visą sumą būtina išnaudoti vieno apsipirkimo metu – neišnaudota suma negrąžinama.

Taip, vieno pirkimo metu galite panaudoti tiek dovanų kuponų, kiek turite ar norite.

1. Suformavę prekių krepšelį pasirinkite „Apmokėjimas“ funkciją (šią funkciją rasite meniu juostoje arba paspaudę ant krepšelio paveikslėlio ir pasirinkę „Tęsti atsiskaitymą“).

2. Apmokėjimo skiltyje Jūsų paklaus ar turite nuolaidos kodą. Pasirinkite „Paspauskite čia ir įveskite kodą“ ir suveskite nuolaidos kodą:

3. Tinkamai aktyvavus kodą, skiltyje „Jūsų užsakymas“ matysite panaudoto kupono informaciją ir Jums pritaikytą nuolaidą. 

Prekių pristatymas:
– Lietuvoje (Venipak kurjeris arba Omniva paštomatais): per 1-3 d. d., pristatymo kaina 2.49-3.00 € (perkantiems už 30 € ir daugiau, Lietuvoje prekes pristatome NEMOKAMAI!);
– į kitas šalis (Lietuvos paštas): per 5-14 d. d., pristatymo kaina 7.95 €;
– atsiimkite prekes mūsų parduotuvėje (Bažnyčios g. 38, Marijampolė 68309 (prekybos centro MAXIMA viduje)): pirkimo dieną.

Nuolatos keliaujame po įvairius Lietuvos miestus. Norėdami sužinoti kada atvyksime į Jūsų miestą sekite mūsų Facebook naujienas. Beje, visus mūsų siūlomus produktus galite įsigyti šioje el. parduotuvėje.

Esencija yra kvapo aromatinė dalis- kocentratas. Esencija yra be parfumerinių skiediklių ir parduodami aliejiniu pagrindu dar kitaip vadinamais aliejiniais kvepalais.

Atomaizeris yra purškiamas buteliukas, kuriame talpinami spirituoti kvepalai. Tai yra įprasti purškiami kvepalai.

Nišiniai kvepalai tai aukštosios klasės parfumerijai priklausantys aromatai. Jie nėra masiškai pardavinėjami, todėl yra kuriami ne masėms, o asmenybėms.

Nerandate informacijos į Jus dominančius klausimus? Susisiekite su mumis »

Scroll to Top