5 būdai išrinkti kvepalus dovanų
Kristina Valuckienė

Kristina Valuckienė

„IK PARFUMERINĖ ESENCIJA“ ĮKŪRĖJA

5 būdai išrinkti kvepalus dovanų

Nenumaldomai artėja kalėdinis sezonas ir vienas iš didesnių vargų (arba džiaugsmų) yra dovanų pirkimas. Nuspręsti ką padovanoti tikrai nėra lengva. Reikia apmąstyti dovanos kainą, praktiškumą ir taip pat nepamiršti žmogaus, kuriam bus įteikiama dovaną, norus ir poreikius. Visgi, jeigu siekiama padovanoti asmenišką ir įsimintiną dovaną- kvepalai yra nuostabus pasirinkimas. Kvepalai tai asmeniška, kasdieninės rutinos sudedamoji dalis, todėl gerai parinkti kvepalai parodo ne tik kiek darbo įdėjote jų paieškose, tačiau ir tai, kad visą laiką galvojote apie žmogų, kuriam pirkote dovaną. Kadangi kvepalų pirkimas net ir sau pačiam yra sudėtingas procesas, pateikiame penkis būdus, kurie padės išrinkti geriausią dovaną.

Asmeniniai santykiai

Asmeninis santykis labai svarbus renkant kvapą. Jeigu dovana yra šeimos nariui arba artimai draugei- tikriausiai juos pažįstate gana gerai ir galite parinkti įmantresnį, naktinį kvapą iš Victoria’s Secret , Tom Ford ar kito panašaus kvapų repertuaro. Jeigu dovanos ieškote mažiau artimam žmogui- kaip taisyklę prisiminkite, kad lengvas kvapas tokiose situacijose geriausias. Tai padės pasiekti optimalų variantą.Na, o jeigu kvepalų ieškote antrąjai pusei- tada išvis lengva, tiesiog nupirkite tai ką norite užuosti. 

Žmogaus charakteris

Daugelis mėgsta kvėpintis pagal nuotaiką, taigi nepamirškite taikyti kvapą ir prie žmogaus elgesio bruožų. Norite nupirkti dovaną judriam, dėmesį mėgstančiam žmogui- stiprus, ryškus kvapas tikrai puikiai derės tiek dieną tiek naktį prie tokios asmenybės. Rokenrolu ir drąsa pulsuojantis Black Opium arba perversmingasis Angel – tobulas pasirinkimas.  Drovesniam, tylesniam žmogui geriausia rinkti lengvesnį dieninį kvapą, na o vakarais galima ir kuklesnę asmenybę praturtinti šiek tiek stipresniu aromatu. 

Amžius

DSC_0358-minSu amžiumi daug kas keičiasi. Aromatai, maloninę uoslę jaunystėje, bręstant gali virsti vis labiau atitolti arba netgi tapti nepageidaujami. Tad renkant dovaną jaunoms merginoms tinkamiausi kvepalai susideda ir lengvų gėlių, uogų, vaisių, muskuso mišinio, dvelkiančio pavasariu ir artėjančia vasara. Jaunatviškumu spinduliuojantys Cassiopeia, Modern Princess ar vasariškas- tai tik dalis iš daugybės galimų variantų. Brandžioms moterims reikėtų taikyti gilesnius, sudėtingesnius aromatus. Nepralenkiami Chanel kvepalai, jau seniai yra brandžios moters etalonas, tad padovanoję juos mamai arba vyresnio amžiaus draugei- retai kada prašausite pro šoną. 

Nepamirškite kur žmogus dirba

Svarbu atkreipti dėmesį į žmogaus atliekamą veiklą. Biuruose arba įstaigose dirbantiems tinkamiausias yra santūrus, klasikinis aromatas. Tokias kompozicijas dažniausiai sudaro gėlių aromatai. Laisvai samdomiems arba menininkams, žinoma, tinka drąsesni kvepalai. Išbandyti galite ir nišinius aromatus, kurie pasižymi drąsiomis ir unikaliomis natų kompozicijomis. 

Prekių ženklai

Jeigu žmogų gerai pažįstate, mėgstamą prekinį ženklą sužinoti lengva, tačiau net jei ir perkate dovaną mažiau pažįstamam- visgi gerai žinoti kas yra jo naudojamų aromatų lentynoje. Galbūt joje vien Victoria Secret arba Armani kvapų asortimentas. Paprastai to paties prekių ženklai toli vienas nuo kito nenuklysta ir turi bendrumo, tad nesuklysite ir pabandę kitokias, to paties prekinio ženklo, aromatines kompozicijas.

Pasidalinkite

Taip pat, skaitykite...

Scroll to Top