Kristina Valuckienė

Kristina Valuckienė

„IK PARFUMERINĖ ESENCIJA“ ĮKŪRĖJA

Tinkamiausi kvepalai visiems 12 Zodiako ženklų

Aštrūs, prieskonių prisotinti rytietiškai ar jūros bangų gaivumą primenantys kvepalai? O gal geriau žydinčių gėlių gaivumas? Išsirinkti kvepalus yra tikrai sudėtinga. Tačiau gal galima platų kevepalų pasirinkimą susiaurinti? Kad ir pagal zodiako ženklą? 

Nors žvaigždės ir nesudėlioja kvapų natų išskirtinai kiekvienam ženklui, tačiau tikrai galima atrasti tam tikrų sunkesnių medienos kvepalų tinkamų  žemės ženklams (mergelė, jautis), o gaivūs gėlių kvepai tinkamiausi oro ženklams (dvyniai, svarstyklės). 

Šiame straipsnyje pasidalinsime mūsų įžvalgomis- kokie kvapai tinkamiausia kiekvienam zodiako ženklui ir turime atrinkę po 3 geriausius pasirinkimus. 

Pradedame kvapų kelionę po zodiaką. 

 

Avinas

03/21-04/19

Pirmasis zodiako ženklas su ragučiais, tačiau tikrai ne paskutinis. 

Jie pasitiki savimi ir yra aistringi, bet kartais gali būti nuotaikūs ir impulsyvūs. Tomis astrologinėmis akimirkomis, kai jaučiasi, kad į juos žiūrima nepakankamai rimtai, po ranka labai gerai yra turėti nuotaiką gerinantį aromatą, kuris “išlygins” aštresnės dienos kampus. 

Jautis

04/20-5/20

Jaučius valdo Venera, todėl šio ženklo atstovai dievina subtilius ir jausmingus aromatus, kurie pabrėžia jų viliokišką prigimtį. Neapsiriksite pasirinkę: bergamočių, jazminų, frezijų, rožių, pačiulių, magnolijų, verbenų, lelijų, anyžių, sandalmedžio, kedro bei gintaro natas.  

Beje, ne mažiau nei pats aromatas, Jaučiams taip pat labai svarbus ir pačių kvepalų įpakavimas. Tad jei renkate dovaną, vertėtų šios reikšmingos detalės nepamiršti. 

Dvyniai

05/21-6/21

Po Dvynių ženklu gimę žmonės pasižymi tam tikromis charakterio savybėmis, kurios ne tik padeda bendrauti su aplinkiniais, bet ir pasirinkti mėgstamus kvapus. 

Energijos bei geros nuotaikos nestokojantys Dvyniai dažniausiai renkasi lengvus ir saldžius, o kartais aštrius ir prabangius aromatus. Viskas priklauso nuo tuo metu vyraujančios nuotaikos ir aplinkiniams norimo palikti įspūdžio. 

Tad pažįstamą Dvynį ar patys save pradžiuginsite: saldaus ananaso, serbentų, obuolių ar bergamotės kvapais bei aštrių prieskonių, medienos, muskuso ir kiek neįprasto juodojo beržo aromatais.

Vėžys

06/22-7/22

Intuicija, ramiu būdu bei švelnumu pasižymintys Vėžiai linkę rinktis subtilius ir neįkyrius kvapus. Tokius, kaip: orchidėjų, irisų, našlaičių, žaliųjų citrinų, greipfrutų, muskato riešuto ar net ramunėlių žiedų ir panašius. 

Kitaip tariant, tiek Vėžiai, tiek kitų vandens ženklų atstovai renkasi tai, kas jiems primena nerūpestingą vasarą, ramų ir jaukų rudens vakarą ir sūrstelėjusį jūros dvelksmą.

Liūtas

07/23-8/22

Teatrališkas, žavingas, seksualumu kibirkščiuojantis ir drąsus Liūtas, kaip tikras karalius nesirinks „eiliniams dvariškiams“ tinkamų kvapų. Šio Zodiako ženklo atstovams būtina atkreipti visų dėmesį, priversti visus jais žavėtis. O viso to pasiekti padės rožių, cinamono, vanilės, abrikosų, kriaušių, sandalo, pušų, eglės, snapučių, melisų ir rozmarinų kvapai. Neretai vyrauja ir kadagys, žalioji citrina ar mandarinai.

Tad jei ieškote dovanos Liūtui, drąsiai galite rinktis mūsų siūlomus kvapus:

Mergelė

08/23-9/22

Rūpestingos, smulkmeniškos, darbščios ir perfekcionizmu pasižyminčios Mergelės dėmesį skiria ne tik supančiai aplinkai, drabužiams, stiliui, bet ir kvapams. Paprastai jos ilgam prisiriša prie vieno aromato, o renkasi švelnius, subtilius ir neįkyrius kvepalus. 

Po šiuo ženklu gimusiems žmonėms tiks: samanų, gėlių, vanilės, lelijų, mėtų, miros, raudonėlių, bergamočių, gintaro bei muskato kvapai. 

Svarstyklės

09/23-10/23

Visur pusiausvyros ieškančios Svarstyklės  yra diplomatiškos, tačiau sunkiai sprendimus priimančios asmenybės. Bet tai visiškai netrukdo šio Zodiako ženklo atstovams pasirinkti kaip jie nori kvepėti. Tad jų kvepaluose dažniausiai vyrauja medienos, egzotiškų vaisių bei kvapnių gėlių aromatai, persipinantys su saldžių uogų natomis. Kitaip tariant, nors Svarstyklių ženklas priskiriamas oro stichijai, vis tik „orinių“ kvepalų jam neįsiūlysi. Pirmenybė teikiama stipriems ir aštriems kvapams, tokiems kaip:

Skorpionas

10/24-11/22

Šaulys

11/23-12/21

Savimi pasitikintis, energingas ir jėgų kupinas Šaulys dėmesį atkreips į žaismingus, sodrius, charizma dvelkiančius aromatus, persmelktus rytietiškų prieskonių natomis. 

Šio ženklo atstovams kvapas nėra vien tik kvapas. Tiek namuose, tiek nuo odos dvelkiantys aromatai tik pabrėžia savininko drąsą, gerą skonį ir nuolatinį susikaupimą. Kvepalų aromate gali atsispindėti anyžiaus, sandalmedžio, cinamono, gvazdikėlių, mairūno, serbentų kvapai, taip pat orchidėjų, levandų, alavijų, muskuso, rožių, apelsinų, lotoso, lelijų pustoniai.

Ožiaragis

12/22-01/19

Statiškiems, praktiškiems ir patikimiems Ožiaragiams (12 22–01 19) patrauklūs žemiški alsuojantys gamta, bet tuo pat metu ir intriguojantys aromatai, kurie atskleidžia jų puikų skonį ir socialinį statusą. 

Šio ženklo atstovus sužavėsite įteikę kvepalų buteliuką ar namų kvapų rinkinį, kurie dvelks: medumi, kriauše, kedru, gintaru, kardamonu, baziliku, sandalmedžiu, imbieru, vyšnia. 

Vandenis

01/20-02/18

Žuvys

02/19-03/20

Labiausiai nenuspėjamas, emocingiausias ir nuolat svajonių pasaulyje paskendęs Zodiako ženklas- Žuvys , ne itin mėgsta kvepalus, todėl šioms personoms įtikti gali būti nelengva. 

Jei jūs patys esate šio ženklo atstovai, greičiausiai pirmenybę teikiate lengviems ir subtiliems kvapams. Gal kiek įdomesniems, neįprastiems, tokiems, kaip ir jūs patys. 

Tai gali būti: čiobrelio, našlaičių, rožių, irisų, levandų, verbenų, tropinių vaisių, jazminų, vanilės, mango ir sūraus jūros brizo dvelksmai. 

Pabaigai, visgi nepamirškite, kad kvepalai yra labai asmeniškas pasirinkimas, todėl nereikėtų vadovautis vien zodiako ženklu. Svarbiausia yra pasirinkti kvepalus, kurie patinka jums ir atitinka jūsų skonį.

Pasidalinkite

Taip pat, skaitykite...

Scroll to Top