Top_10_populiariausi_kvepalai
Kristina Valuckienė

Kristina Valuckienė

„IK PARFUMERINĖ ESENCIJA“ ĮKŪRĖJA

Top 10 populiariausių kvepalų 2023 metais

2022 metai pateikė nemažai iššūkių. Ar jie pakeitė mūsų kvepinimosi įpročius? Juk išeiname iš namų mažiau, tai  galbūt ir kvepinamės mažiau? Laimei, kvepalai išlieko neatsiejama mūsų visų gyvenimo dalis, nes visada norime palepinti savo uoslės instinktus. Peržvelgėme ir atnaujinome populiariausių kvepalų sąrašą. Tad kuo gi kvepinamės 2023 metais?

10. IK-17 Cassiopea

Cassiopea– tai gėlių tipo aromatas tiek moterims, tiek vyrams. Šie nišiniai kvepalai kuria gėlių ir įvairių vaisių paslaptį. Juodųjų serbentų kvapas susipina su pasifloros saldumu ir citrusinių vaisių vėsuma pradedamas kurti subtilaus įvaizdžio kvapų kompoziciją. Sandalmedžio kvapas sudaro kompozicijos pagrindą, tačiau saldžių tonkos pupelių natos yra lengvos ir šiltos, o muskusas sudaro švelnų aromatą kuris elegantiškai užbaigia kvepalų kompoziciją.

Natos randamos aromate:

9. IK-41 Grand Soir

Grand Soir– rytietiškas aromatas moterims ir vyrams. Tai yra naujas aromatas, pristatytas 2016 m. Be galo stulbinantis, prabangus, aromatas. Šilto gintaro, kreminės tonkos, vanilės ir benzoino derinys kartu su dūminiu miru yra tiesiog nenugalimas. Grand Soir aromatas- emocinė meilės daina žiemą. Šie itin ilgai išliekantys kvepalai padeda jaustis kaip neįkainojamam deimantui pasaulyje.

Natos randamos aromate:

8. IK-10 Delina

 

Delina – tai bijūnais, pakalnutėmis ir rožėmis dvelkiantis aromatas – romantiška odė moteriškumui, žavinti jausmingumu ir gyvybingumu. Kontrastais žaidžiantys medienos ir smilkalų akordai – subtiliam paslaptingumui. Tinkamiausias šis aromatas yra pavasario ir vasaros sezono metu, kai oras leidžia šviesesniems ir ryškesniems kvepams iš tikrųjų suspindėti. Artėjant šiltiems orams Delina tampa daugelio moterų pasirinkimu. 

Natos randamos aromate:

7. IK-31 Black Afgano

Šis rytietiškas, išskirtinis ir ilgai išliekantis kvapas tinkantis vyrams ir moterims. Black Afgano aromatas skirtas žmonėms norintiems dvelkti patrauklumu, solidumu ir ekspresyvumu. Sudedamosios dalys kuria išskirtinį aromatą dvelkiantį paslaptingu, dūmų ir tauriųjų prieskonių harmonija. Black Afgano šleifiniai kvepalai puikiausiai tinka patrauklioms ir stiprioms asmenybėms siekiančioms užsibrėžtų tikslų.

Natos randamos aromate:

6. IK-49 Tobacco Vanille

Tobacco Vanille rytietiškas prieskonių aromatas skirtas moterims ir vyrams. Prabangus ir šiltas kvapas sukurtas iš rečiausių parfumerijos komponentų suteikia galios ir pasitikėjimo savimi. Klasikinis ir ikoniškas aromatas su kvapiosiomis tongapupių, vanilės, kakavos, vaisių ir medienos natomis. Tobacco Vanille kvepalai idealiai tinka vakarėliams ir ypatingoms progoms.

Natos randamos aromate:

5. IK-38 Baccarat Rouge 540 Extrait

Intensyvesnė Baccarat Rouge 540 versija Extrait randa savo auditoriją stebinančiu greičiu. Vos pristatytas jis tapo daugelio favoritu. Paslapties Extrait populiarume nėra- jis lepinasi savo pirmtako sukeltu žinomumu nišinių kvepalų pasaulyje. Visgi, kas nori skirtingos savo mylimo aromato versijos- įsigyja ir Extrait variantą. 

Natos randamos aromate:

4. IK-42 Portrait Of A Lady

 

Vis augantis Portrait Of A Lady kvepalų populiarumas tikrai nestebina. Šis aromatas kupinas brangių, aukščiausios kokybės eterinių aliejų, kurie susipina į rožių aromatą, supamą šiltos prieskonių skraistės, sukurdami išskirtinai viliojantį ir elegantišką įvaizdį. Portrait Of A Lady kvepalai skirti moderniai, elegantiškai, išraiškingai moteriai, kuriančiai mistinį, gilų ir sodrų įvaizdį.

Natos randamos aromate:

3. IK-7 Night

Night kvepalai sukurti išryškinti moters elegancijai, seksualumui ir žaismingumui. Moteris besikvepinanti Victoria`s Secret Night intriguojančiu aromatu gali prisijaukinti nakties paslaptį. Šis aromatas provokuojantis, šiltas, kibirkščiuojantis ir nepaprastai seksualus aromatas įkvėptas Paryžiaus nakties žavesio. Night geriausi kvepalai moteriai, kuri pasitiki savimi ir gundo savo žavesiu.

Natos randamos aromate:

2. IK-15 Kirke

Praėjusiais metais iš dešimtosios vietos garbingą antrąją vietą stoja graikų deivės vardu pavadinti Kirke kvepalai. Šis vaisinės gaivos aromatas  tobulas unisex variantas norintiems gaivių kvepalų. Kvapas tobulai tinka artėjančiam pavasariui ir vasarai. Vaisių kombinacija nugabens jus į patį atgimstančios gamtos aromato centrą, kuriam negalėsite atsispirti.

Natos randamos aromate:

1. IK- 39 Baccarat Rouge 540

Nenurungiamas nišinių kvepalų čempionas- Baccarat Rouge 540 yra moterų ir vyrų kvapas išryškinantis sėkmingos asmenybės įvaizdį. Baccarat Rouge yra patys perkamiausi kvepalai jau 4 metus iš eilės. Kupini brangių aukščiausios kokybės eterinių aliejų, kurie susipina su baltų gėlių ir šviežių sultingų vaisių aromatais, taip sukurdamas išskirtinai viliojantį įvaizdį. Rytietiškas šafranas, migdolai susilieję su kreminiais baltojo kedro spygliuočiais bei gražiais baltų subtilių jazminų žiedais sukurs išskirtinį šleifą išskirtiniai asmenybei.  Ar kas nors sugebės nurungti visų pamiltąjį nišinį čempioną? Su nekantrumu laukiame kokias kvapnias naujienas mums pateiks 2023 metai. 

Natos randamos aromate:

 

Visus populiariausius bei skaniausius kvepalus galite įsigyti mūsų parduotuvėje paspaudę nuorodą apačioje. 

Pasidalinkite

Taip pat, skaitykite...

Scroll to Top

Su kodu POPULIARIAUSI2021 įsigyk pigiau

Artėjančio Valentino dienos proga, su nuolaidų kodu VALENTINAS visoms prekėms taikoma 15% nuolaida!

Instrukciją, kaip panaudoti nuolaidos kodą rasite čia.