Top_10_populiariausi_kvepalai
Kristina Valuckienė

Kristina Valuckienė

„IK PARFUMERINĖ ESENCIJA“ ĮKŪRĖJA

Top 10 populiariausi 2019 metų kvepalai

2020. Visi žino, kad kvepalai yra neatsiejama gyvenimo dalis. Galbūt 2020-uosius norite pradėti su šiuo metu vis dar populiariausiu kvepalu, o galbūt norite išsiskirti ir rinktis nišinį aromatą, kuris dar nėra ant populiarumo bangos?  Nuo ilgiausiai išliekančių iki pačių skaniausių “saldainiukų”, dalinamės su Jumis perkamiausių kvepalų dešimtuku. 

10. Kirke

Kirke kvepalai yra vaisinės gaivos mikstūra vyrams ir moterims išleisti 2015 metais. Kvapas tobulai tinka artėjančiam pavasariui ir vasarai. Vaisių kombinacija nugabens jus į patį atgimstančios gamtos aromato centrą, kuriam negalėsite atsispirti.

Viršutinės natos:pasifloros vaisius, persikai, avietės, kriaušė ir smėlis;

Vidurinės natos: slėnio lelijos;

Žemutinės natos: sandalmedis, heliotropas, vanilė, pačiulis, muskusas.

9. Black Afgano

Šis rytietiškas išskirtinis ir ilgai išliekantis kvapas tinkantis vyrams ir moterims. Black Afgano aromatas skirtas žmonėms norintiems dvelkti patrauklumu, solidumu ir ekspresyvumu. Sudedamosios dalys kuria išskirtinį aromatą dvelkiantį paslaptingu, dūmų ir tauriųjų prieskonių harmonija. Black Afgano kvepalai puikiausiai tinka patrauklioms ir stiprioms asmenybėms siekiančioms užsibrėžtų tikslų.

Viršutinės natos: bergamotės, raudonėliai, kvapusis pipiras;

Vidurinės natos: gintaras, smilkalai;

Pagrindinės natos: oda, pačiuliai, sandalmedis.

8. Portrait Of A Lady

Frederic Malle Portrait Of A Lady kvepalai kupini brangių aukščiausios kokybės eterinių aliejų, kurie susipina į rožių aromatą, supamą šiltos prieskonių skraistės, sukurdami išskirtinai viliojantį ir elegantišką įvaizdį. Portrait Of A Lady kvepalai skirti moderniai, elegantiškai, išraiškingai moteriai, kuriančiai mistinį, gilų ir sodrų įvaizdį.

Viršutinės natos: gvazdikėliai, cinamonas, rožės, juodieji serbentai, avietės;

Vidurinės natos: sandalmedis pačiulis, smilkalai;

Žemutinės natos: benzoinas, ambra, muskusas.

7. Grand Soir

Grand Soir– rytietiškas aromatas moterims ir vyrams. Tai yra naujas aromatas, pristatytas 2016 m. Be galo stulbinantis, prabangus, aromatas. Šilto gintaro, kreminės tonkos, vanilės ir benzoino derinys kartu su dūminiu miru yra tiesiog nenugalimas. Grand Soir aromatas- emocinė meilės daina žiemą. Šie itin ilgai išliekantys kvepalai padeda jaustis kaip neįkainojamam deimantui pasaulyje.

Viršutinės natos: Labdanum;

Vidurinės natos: Siam Benzoin;

Pagrindinės natos: Tonka pupelės, vanilė, gintaras.

6. 212 CH

212- geriausi kvepalai gyvybingoms, jaunoms moterims gyvenančios didžiuliame mieste. Tai smalsumo ir energijos simbolis. Šis švelnus gėlių aromatas su muskuso natomis šiuolaikiškas, charizmatiškas, miestietiškas, išskirtinis kvapas.Carolina Herrera 212 provokuojantis, gaivus, bet turtingas aromatas. Kvapas nesenstantis, tinkamas visais metų laikais.

Viršutinės natos:Apelsinų žiedai, mandarina, bergamotė;

Vidurinės natos: Japoninės kamelijos, baltosios lelijos, gardenijos, frezijos, jazminai, rožės;

Pagrindinės natos: Santalai, muskusas.

5. Cassiopea

Cassiopea– tai gėlių tipo aromatas tiek moterims, tiek vyrams. Šie nišiniai kvepalai kuria gėlių ir įvairių vaisių paslaptį. Juodųjų serbentų kvapas susipina su pasifloros saldumu ir citrusinių vaisių vėsuma pradedamas kurti subtilaus įvaizdžio kvapų kompoziciją. Sandalmedžio kvapas sudaro kompozicijos pagrindą, tačiau saldžių tonkos pupelių natos yra lengvos ir šiltos, o muskusas sudaro švelnų aromatą kuris elegantiškai užbaigia kvepalų kompoziciją.

Viršutinės natos: citrinos, marakujos, juodieji serbentai, paparčiai;

Vidurinės natos: gvazdikėliai, pakalnutės, arbatos rožės;

Pagrindinės natos: sandalmedis, tonkos pupelės, muskusas.

4. Tobacco Vanille

Tobacco Vanille rytietiškas prieskonių aromatas skirtas moterims ir vyrams. Prabangus ir šiltas kvapas sukurtas iš rečiausių parfumerijos komponentų suteikia galios ir pasitikėjimo savimi. Klasikinis ir ikoniškas aromatas su kvapiosiomis tongapupių, vanilės, kakavos, vaisių ir medienos natomis. Tobacco Vanille kvepalai idealiai tinka vakarėliams ir ypatingoms progoms.

Viršutinės natos: tabako lapai, prieskoninės natos;

Vidurinės natos: tonga pupos,vanilė, kakava;

Pagrindinės natos:džiovinti vaisiai, mediena.

3. Andromeda

Andromeda kvepalai tai rytietiško gėlių tipo aromatas skirtas moterims ir vyrams. Subtilus gaivumas, kuris supa visą dieną. Lengvas kvapas kartu su tvirta asmenybe, degančiu kriaušių nektaro ir baltojo heliotropo aromatu, apgaubtu cukraus, kakavos ir pieno saldumu.Šviežios bergamotės, žolių natų ir ylang-ylang lapų akordai, derinami su žydinčių gėlių, našlaičių, damaskinių rožių, kriaušių bei gintaro, vanilės, kašmyro ir tonka pupelių šaknimis. Andromeda kvepalai leidžiančioje kiekvieną kartą dėvėti sapną.

Viršutinės natos: bergamotė, žolių natos, ylang – ylang, jazminas;

Vidurinės natos: lelijos, našlaitės, damasko rožė, kriaušių žiedai, baltasis heliotropas, persikas;

Pagrindinės natos: kokosas, gintaras, vanilė, kašmyro medis, baltasis muskusas,tonka pupelės, cukrus.

2. Night

Night kvepalai sukurti išryškinti moters elegancijai, seksualumui ir žaismingumui. Moteris besikvepinanti Victoria`s Secret Night intriguojančiu aromatu gali prisijaukinti nakties paslaptį. Šis aromatas provokuojantis, šiltas, kibirkščiuojantis ir nepaprastai seksualus aromatas įkvėptas Paryžiaus nakties žavesio. Night geriausi kvepalai moteriai, kuri pasitiki savimi ir gundo savo žavesiu.

Viršutinės natos: obuolys, jūros vanduo, jazminas, citrina, orchidėja, juodoji mediena;

Vidurinės natos: brugmansija, slyva, lelija, apelsinas, irisas, našlaitės, bijūnai;

Pagrindinės natos: juodoji mediena, muskusas, sandalmedis, vanilė, tonka pupelės, pačiulis, avietė, juodoji ambra, dreifo mediena.

1. Baccarat Rouge 

Baccarat Rouge kvepalai yra moterų ir vyrų kvapas išryškinantis sėkmingos asmenybės įvaizdį. Nišiniai kvepalai kupini brangių aukščiausios kokybės eterinių aliejų, kurie susipina su baltų gėlių ir šviežių sultingų vaisių aromatais, taip sukurdamas išskirtinai viliojantį įvaizdį. Rytietiškas šafranas, migdolai susilieję su kreminiais baltojo kedro spygliuočiais bei gražiais baltų subtilių jazminų žiedais sukurs išskirtinį šeifą išskirtiniai asmenybei.

Viršutinės natos: migdolai, šafranas;

Vidutinės natos: baltasis kedras, jazminai;

Pagrindinės natos: mediena, ambra, muskusas.

Visus populiariausius kvepalus galite įsigyti mūsų parduotuvėje paspaudę nuorodą apačioje. 

Pasidalinkite

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin
Share on print
Share on email

Taip pat, skaitykite...

Scroll to Top

Susipažinkite su trimis sausio naujienomis iš arčiau.