Kristina Valuckienė

Kristina Valuckienė

„IK PARFUMERINĖ ESENCIJA“ ĮKŪRĖJA

Populiariausi vyriški kvepalai 2023 metais

Visada malonu užuosti kerintį kvapą ant savo odos. Ar tai būtų santūrus aromatas jaučiamas tik tau ar didingas, praeivius pasukti galvas verčiantis kvapo šleifas- kiekviena moteris žino, kas jai patinka labiausiai. Tačiau, kartais atsiranda noras ir kad vaikinas ar vyras kvepėtų taip pat kerinčiai. Kaip parinkti kvepalus jei jis pats testuoti nenori? Pastaruoju metu vis daugėja unisex kvepalų skirtų vyrams ir moterims, tad tau tinkamas kvapas gali tikti ir tavo antrąjai pusei. Visgi, šiame straipsnyje susifokusuosime į specifiškai vyriškus kvepalus, kurie spindulioja visomis geidžiamiausiomis stipriosios lyties atstovų savybėmis.

IK-58. Man eau Fraiche

Šie kvepalai yra vyro sielos stiprybės atspindys- drąsa, charizma ir pasitikėjimas. Toks vyras jaučiasi laisvas ir žino, kaip neskubant mėgautis gyvenimu. Būtent tokiai asmenybei ir sukurti šie gaivaus vandens ir medienos kvapo kvepalai. Tai – citrinų ir karambolų kvapas, susiliejantis su Viduržemio jūros regione augančių prieskoninių žolelių aromatais: kedrų lapų ir vakarinių platanų dvelksmu, muskuso ir ambros žavesiu.

IK-80. One Million

Šis aromatas – simbolizuoja turtus, naujutėlaičius automobilius bei žavias moteris. Tai – kiekvieno vyro svajonė. Būtent dėl to šį kvapą renkasi mėgstantis puoštis, pasitinkintis savimi bei vien savo žvilgsniu aplinkinius pavergiantis vyras. Viliotojui skirtas aromatas supintas iš kvapnaus prieskoninių augalų, gaivaus sultingų citrusinių vaisių, gėlių, šilto medienos ir švelnaus odos dvelksmo.

IK-44. Gentleman

Tai   jautriai vyriškas aromatas. Tikras džentelmeno etalonas  verčiantas šalia esančioms moterims pasijusti ti tikromis karalaitėmis. Medienos ir gėlių kompozicija  simbolizuoja laikui nepavaldų šiuolaikinį vyriškumą, kuris papildomas subtiliu gėlių prisilietimu.

IK-61. Play

Play- aistringos balzaminių degmedžių natos palieka spindintį pėdsaką. Play pasižymi kibirkščiuojančia natų kompozicija. Viršutinės kvapo natos: bergamočių, mandarinų, aitriųjų apelsinų ir greipfrutų kvartetas. Vidurinės kvapo natos: balzaminiai degmedžiai, juodieji pipirai ir kavamedžių žiedai. Pagrindinės kvapo natos: kvapieji auksabarzdžiai ir pačiuliai.

IK-92. Tygar

Energija spinduliuojantis citrusinis kvapas, skirtas Indijos akmeninei tigro akiai, tviskančiai auksiniais atspalviais bei gaunančiai energijos iš saulės ir žemės. Įkvėptas tigro stiprybės šis vyriškas aromatas suteiks drąsos kiekvienam.

IK-13. Oligarch

Kaip ir suferuoja pavadinimas- šie vyriški kvepalai yra valdingos asmenybės etalonas. Citrusinių vaisių kombinacija pulsuojantis Oligrach yra šviesus, pakylėjantis aromatas tuo pačiu yra ir stiprus ir įsakmus.

IK-23. Acqua di Gio Homme

Absoliučiai vyriškas aromatas, skirtas šiuolaikiškam stipriosios lyties atstovui, ieškančiam vienovės su savimi ir jį supančia aplinka. Šis aromatingas vandens kvapas yra papildytas šlakeliu šviežios bergamotės ir žalio mandarino. Tyro vandens aromatas susipynęs su jazminų žiedlapiais, trapiosiomis rožėmis, rozmarinais, persimonais bei Indonezijos pačiuliais, sukuria absoliučiai vyrišką kvapą – energingą, šviežią ir jausmingą.

Tai aromatas šiuolaikiškam vyrui, ieškančiam vienovės su savimi ir jį supančia aplinka.

1000 Miglia

Šiuos kvepalus naudojantys stipriosios lyties atstovai pasižymi vidinės ramybės išlaikymu bei sugebėjimu susikaupti tada, kada to reikia. Su kadagio uogų ir bergamotės kvapais susimaišęs levandų aromatas puikiai dera su kvapiųjų našlaičių, asfalto ir odos akordais, ambros, medienos ir kavos kvapais.

Pasidalinkite

Taip pat, skaitykite...

Scroll to Top

Artėjančio Valentino dienos proga, su nuolaidų kodu VALENTINAS visoms prekėms taikoma 15% nuolaida!

Instrukciją, kaip panaudoti nuolaidos kodą rasite čia.