namu kvapas su daugiapluostemis lazdelemis
Kristina Valuckienė

Kristina Valuckienė

„IK PARFUMERINĖ ESENCIJA“ ĮKŪRĖJA

Namų kvapai- nauji aromatai jūsų tvirtovei

Namai yra kiekvieno iš mūsų tvirtovė, o šiuo sudėtingu laikotarpiu savo tvirtovėje praleidžiame daugiau laiko nei įprastai. Tam, kad jaustumėtės saugūs ir laimingi namai privalo būti tvarkingi bei harmoningi. O jei namai dar kvepia kaip šilta vasaros diena ar karšto šokolado puodelis… užtenka užmerkti akis ir mėgautis nepaprasta pasaka. Norėdami savo klientų namus užpildyti nepaprastais aromatais pristatome naująjį savo produktą- namų kvapus su lazdelėmis.

Kiekviename rinkinyje rasite:

  • 100ml aromatinio aliejaus;
  • 8 daugiapluoštės lazdelės;
  • unikalaus dizaino parfumerinės esencijos stiklinė talpa.

Startinę kolekciją pristato aštuoni aromatai. Susipažinti su kiekvienu iš jų galite žemiau.

1. Cafe Latte

Esi tikras kavos mėgėjas ir neįsivaizduoji ryto be šilto ir intensyvaus, šviežiai pagamintos kavos kvapo? Cafe latte aromatas kaip tik tau. Jis puikiai tinka žmonėms, kurie dievina kavos aromatą ir mėgsta būti apgaubti jaukumu bei šiluma.

2. Pink Grapefruit

Šis sultingas kvapas gerai atpažįstamo citrusinio, kiek kartoko vaisiaus atgaiva.  Prisiminkite saulėtas, liūdesį vejančias vasaros dienas ir pajuskite gaivumą ir energiją visuose namuose.

3. Orange-Chocolate

Metas savo namuose užtaisyti pozityvumo ir teigiamos energijos bombą. Citrusiniai vaisiai pripildys namus energijos, o kvapo šokoladinė potekstė pasaldins Jūsų gyvenimą, išblaškys nuobodulį ir privers imtis veiksmų. Pasakykite sudie melancholiškai atmosferai.

4. Apple-Cinnamon

Gaivumas ir šiluma, tarsi šviežiai iškepto obuolių pyrago dvelksmas užlies Jūsų namus. Sunku atsispirti tokiam jaukumą kuriančiam aromatui, o atsispirti tikrai ir nebūtina. Svečiai pas jus pasiliks ilgiau ir norės grįžti dažnai- tik būkite pasiruošę ką nors saldaus prie stalo, nes šis aromatas sužadins apetitą ne vienam.

5. Narcoticum

Ar dažnai pagaunate save svajojant? Stebinantis gėlių miksas susidedantis iš egzotinių gėlių- ylang-ylang, tuberozos, magnolijos, jazmino ir rožės perkels Jūsų namus į gyvybe ir spalvomis trykštančius gėlėtus laukus, kurių apsuptyje norėtų pasilikti kiekvieno širdis.

6. Happy X-mas

Kokie namai žiemą be kalėdinio aromato? O kuo gi kvepia Kalėdos? Vaisinė gama iš apelsinų, obuolių ir mandarinų tai tik pradžia. Stipresnis cinamono bei imbiero dvelksmas atsiskleidžia vidurinėse kvapo akorduose ir galiausiai viską “užsaldina” vanilė, šokoladas ir medus. Atgabenkite į savo namus Kalėdų kvapą kartu su kalėdine nuotaiką, kuri kaip žinome visada atkeliauja anksčiau. 🙂

7. Irresistible 

Šis aromatas, kaip ir teigia jo pavadinimas- yra tiesiog neatsispiriamas. Dominuojančios medienos natos primins Jums miškus ir gamtą. Be medienos šis kvapas turi ir gėlių ir vaisių natų, kurios paverčia jį žemišku ir romantišku.

8. Alraml al Dahabi

Gaivus vanilės ir gėlių aromatų mišinys, namams suteikiantis šviežumo ir vasariškumo pojūtį. Aromatas yra itin draugiškas, tarsi kviečiantis apsilankyti ir pabūti dar minutėle ilgiau.

 

 

Pasidalinkite

Taip pat, skaitykite...

Scroll to Top