Parfumerine esencija nisiniai kvepalai
Kristina Valuckienė

Kristina Valuckienė

„IK PARFUMERINĖ ESENCIJA“ ĮKŪRĖJA

Naujas nišinių kvepalų papildymas (2020)

Vasarai dar nepasibaigus džiaugiamės Jums galėdami pristatyti net šešis naujus nišinius aromatus. Atraskite stebuklingą parfumerijos pasaulyje iš naujo su šiais nepakartojamais nišiniai kveplais.

Meliora

Pirmasis stulbinantis atradimas- Meliora, nekaltas rožės žiedlapių ir lelijų minkštumas apgaubtas vaisiniais juodųjų serbentų ir aviečių akordais. Šie gaivūs kvepalai sužavės nepaprasta romantika, kuri užlieja vos po pirmo pasipurškimo.

Viršutinės natos: avietės, juodieji serbentai;

Širdies natos: rožės, lelijos;

Pagrindinės natos: vanilė ir muskusas.

 

Erba Pura

Antroji nišinė naujovė- rytietiškas citrusinių vaisių, baltojo muskuso ir ambros aromatas. Erba Pura pulsuoja ryžtingumu ir modernumu. Šie nišiniai kvepalai puikiai tinka dienoms ir vakarams, moterims ir vyrams.

Viršutinės natos: apelsinas, laimas, citrina

Širdies natos: vaisiai

Pagrindinės natos: vanilė ir muskusas.

 

Casanova

Casanova tai rytietiškas medienos ir prieskonių aromatas. Nors įprastai kazanova siejamas su garsiuoju moterų viliokliu- šie kvepalai skirti ne tik vyrams, bet ir moterims. Itin ilgai išliekantys, Casanova kvepalai privers ne vieną galvą pasukti Jūsų pusėn vaikštant minioje.

Viršutinės natos: bergamotės, orchidėjos, jazminai, edeno lapai, pudra;

Vidurinės natos: pilkoji ambra, brazilinis pirulis, vanilė, kardamonas, guaiaco mediena, mira, oda;

Pagrindinės natos: gintaras, muskusas, kedras, briedragė, guaiaco mediena, tongapupės, auksabarzdis.

 

Side Effect

Jaudinantis ir seksualus, Side Effect yra tabako, vanilės, romo, cinamono harmonija, iš lėto užburianti kiekvieną išbandžiusįjį. Šie nišiniai kvepalai hipnotizuoja jautriausias jusles atskleisdami kiekvieną aspektą – odos, vanilės, medienos natą – vieną po kitos. Nerūpestingai drąsūs ir jaudinantys. Jus užvaldo giliai paslėptos emocijos ir aistros. Aromatas nutraukia šydą nuo žodžiais neišreiškiamų dalykų. Šie aistringi kvepalai turi galią panerti jus į tą pakitusią būseną, kur niekas nėra per drąsu, nes nebėra kuo rizikuoti.

Aromato natos: tabakas, romas, vanilė.

 

Oud for Greatness

Pagrindinis šio kvapo ingredientas ūdas, arba agarmendis- derva persisunkęs šventas medis, kvapioji medžiaga, brangesnė už auksą. Kvapas skirtas mėgstantiems gauti daug, labai daug dėmesio. Likti nepastebėtam minioje su Oud for Greatness yra tiesiog neįmanoma.  Norite pajusti kaip valdovai jautėsi karūnavimo dieną? Išbandykite Oud for Greatness.

Viršutinės natos: levanda, muskato riešutas ir šafranas;

Širdies natos: ūdas;

Pagrindinės natos: muskusas ir pačiulis.

 

Blessed Baraka

Norite, kad minia tiesiog apkvaistų nuo jūsų auros? Blessed Baraka leis jums įsisijausti į dieviškąja sandalmedžio ir muskuso energiją, atveriančią duris atsitiktinumui.
Tai karčiai saldus, stebuklingas, protą aptemdantis aromatingas gerimas vyrams ir moterims.

Aromato natos: baltos gėlės, sandalmedis, vanilė, muskusas.

 

 

Pasidalinkite

Taip pat, skaitykite...

Scroll to Top